اکستنشن‌‌ها اعتیادآور هستند؛ آن‌ها حجم، فر و بلندی را بدون کثیف کاری چسب و تلاش‌های شخصی به مژه‌ها می‌دهند. به علاوه، هیچ کس نمی‌تواند حدس بزند که شما اکستنشن مژه دارید چرا که مژه‌های ابریشمی و جداگانه به ریشه مژه‌های واقعی شما وصل می‌شود. همچنین آرایش شما زمان کمتری طول خواهد کشید، چون صورت شما حتی وقتی تازه بیدار می‌شوید، خوب به نظر می‌رسد. اما جدا از اینکه انجام آن‌ها هر بار هزینه‌بر خواهد بود، با استفاده مداوم از آن‌ها مژه‌ها کم پشت، شکننده، و حتی کوتاه‌تر از قبل خواهند شد.

مهم‌تر از آن، این باید خسته کننده باشد که باید هوشیار باشید که روی چشمانتان نخوابید، از ماسک خواب استفاده کنید، از ریمل استفاده کنید، یا موارد دیگری که باید رعایت شوند.

اگر به دنبال راه حلی ماندگار برای مژه‌هایتان هستید، لیفت مژه به کمک شما می‌آید. لیفت مژه به شما دو چیز مهم می‌دهد، آن هم لیفت نیمه دائمی و اکستنشن مژه بدون آسیب رساندن به مژه‌های واقعیتان است. اگر این کار را تجربه کنید، دیگر هیچ وقت دلتان نمی‌خواهد که به سمت اکستنشن مژه برگردید.

  • نیازی به هیچ آماده سازی نیست.

تنها موردی که ما توصیه می کنیم این است که اگر می‌خواهید نتیجه چشمگیرتری داشته باشید، به دنبال چیزی مثل سرم برای مژه‌تان باشید که تا حد ممکن مژه‌های شما بلند شوند. البته امکان انجام این کار برای هر مژه‌ای وجود دارد.

  • می‌توانید نتیجه را بر اساس سلیقه خود شخصی سازی کنید.

اولین قدم این است که با متخصص خود مشورت کنید، کسی که سلیقه و چیزی که شما می‌خواهید را می‌داند. (برای مثال اینکه شما هر روز ریمل می‌زنید یا نه، اینکه شما دوست دارید بلندی مژه‌هایتان به ابروهایتان برسد، و …). او باید دقیقا بداند شما به چه چیزی احتیاج دارید.

  • مژه‌هایتان به یک محافظ سیلیکونی می‌چسبند.

بعد از تمیز کردن و جدا کردن مژه‌های بالایی از پایینی، یک محافظ سیلیکونی از طریق یک چسب ملایم به پوستتان می‌چسبد. چسب به بالای محافظ می‌چسبد، سپس مژه‌ها حالت خودشان را می‌گیرند.

 

  • لوسیون پرمینگ برای 6 تا 12 دقیقه می‌ماند.

به نوع موهای شما بستگی دارد. اگر جنس موهای شما فر و سخت باشد، باید پیش از لیفت کردن به متخصص خود بگویید. هر جنس و نوعی که موهای سر شما داشته باشد، مژه شما نیز همان طور است. اگر این سختی زیاد باشد ممکن است این 12 دقیقه دو بار نیاز باشد. سپس یک محصول تثبیت کننده و روغن استفاده می‌شوند.

این محصول تثبیت کننده برای محکم‌کاری استفاده می‌شود و پیوستگی‌ها را تحکیم و بازسازی می‌کند. در حقیقت ظاهر کار را به همان شکل قفل می‌کند.

تثبیت کننده از یک لوسیون تغذیه کننده حاوی کراتین و سدیم PCA تولید می‌شود تا رطوبت مژه‌ها حفظ شوند. هم چنین حاوی آلوئه‌ورا، روغن هسته انگور و گلیسیرین است که سبب حفظ رطوبت می‌شوند.

مثل این است که موهایتان را رنگ و سپس از نرم کننده استفاده کنید. کل فرآیند چیزی حدود یک ساعت زمان می‌برد.

  • لیفت مژه شش تا هشت هفته ماندگاری دارد.

به کسانی که این کار را روی مژه‌هایشان انجام می‌دهند، پیشنهاد می‌شود که پس از هشت هفته برای ترمیم اقدام کنند. اتفاقی که میفتد این است که موها شکل گرفته‌ و لیفت شده‌اند اما پس از چند هفته، موهای جدید یا همان موها به صورت صاف فرم می‌گیرند و رشد می‌کنند. برای بعضی افراد بسته به میزان رشد مژه ممکن است این اتفاق زودتر از هشت هفته بیفتد؛ به هر حال دیر یا زود به ترمیم احتیاج خواهد داشت.

  • می‌توانید از ریمل استفاده کنید.

چون مژه‌های خودتان است که فر شده و حالت گرفته، شما آزاد هستید که هر آرایش چشمی که تمایل دارید، انجام دهید. فقط باید در ابتدا 24 ساعت صبر کنید.

  • 24 ساعت اول بعد از لیفت، مهم است.

غیر از استفاده از ریمل، باید از خیس کردن، بخار دادن، و هر گونه رطوبت و آرایش خودداری کنید تا فر مژه ماندگارتر شود.

  • لیفت مژه نگهداری کمی احتیاج دارد.

در شرایطی که برای اکستنشن مراقبت زیادی احتیاج است (در مواقع شستن صورت، خوابیدن و آرایش کردن)، از زمانی که لیفت انجام دهید دیگر نیاز به آن مراقبت‌ها نیست. راحت می‌خوابید، صورتتان را می‌شویید و آرایش می‌کنید. هم چنین می‌توانید از روغن نارگیل یا هر روغنی برای صورت استفاده کنید.

روی مژه‌های شما تغییراتی انجام شده پس نیاز است آن را نرم و مرطوب نگه دارید.

 

 

 

پست های مرتبط