• آرایش چشم طبیعی

چه در مواقعی که سرکار می‌رویم، چه دانشگاه و چه مرکز خرید، بعضی از ما می‌خواهیم که آرایش داشته باشیم اما نه خیلی زیاد. نمی‌خواهیم با مژه‌های زرق و برق‌دار یا آرایش چشم اسموکی(دودی) دیده شویم.

مقاله لیفت مژه و تفاوت آن با اکستنشن مژه

اما برای کسانی که می‌خواهند آرایش مینیمال داشته باشند، آرایش‌های چشم زیادی هستند که می‌توانند نیاز شما را به آرایش بی‌دردسر برطرف کنند.

ظاهر چشمان ساده می‌تواند برای هر کسی با هر رنگ پوستی مناسب باشد. در حقیقت کاری که شما می‌کنید، این است که زیبایی چشمانتان را چند برابر کنید؛ نه چیزی بیشتر و نه کمتر.

هنگامی که به دانشگاه  یا سرکار می‌روید، می‌خواهید بدون نیاز به آرایش زیاد خوش رنگ و لعاب به نظر برسید. به جای استفاده از سایه‌های رنگی و تیره، از رنگ‌های روشن و خنثی مانند انواع رنگ‌های کرم و با تناژ قهوه‌ای استفاده کنید. با استایل آرایش اسموکی لایت، نتیجه آن به شدت طبیعی به نظر خواهد رسید. گوشه داخلی چشم را کمی هایلایت کنید، و پیشنهاد می‌دهیم که از ریمل ساده (که ضخامت کمتری به مژه‌ها می‌دهد) برای مژه‌ها استفاده کنید.

 

آرایش چشم طبیعی

 

  • چطور کاری کنیم که مژه‌های پایینی بیشتر دیده شوند؟

 

1-از پرایمر مژه استفاده کنید:

هر زمانی که می‌خواهید میکاپ شما بهتر دیده شود، چه زمانی که از پایه(کرم‌پودر) پوست و چه از ریمل استفاده می‌کنید، پرایمر بهترین دوست شما خواهد بود. اگر از پرایمر مژه استفاده کنید، نه تنها ریمل شما برای مدت بیشتری روی مژه شما می‌ماند بلکه بسیار مجلل‌تر به نظر می‌رسد.

 

2-از ریمل ضد آب استفاده کنید:

اگر می‌خواهد در انتهای روز شبیه یک راکون نشوید، در مورد مژه‌های پایینتان از ریمل با فرمول ضد آب استفاده کنید. اگر مژه‌های پایین شما بلند هستند، این روش از این که ریملتان با کرم پودر یا کانسیلر برخورد کند یا تاثیری روی آن بگذارد جلوگیری می‌کند. اما باید یک پاک‌کننده برای محصولات ضد آب هم داشته باشید.

 

3-ریمل را از طرفین بزنید، نه فقط از بالا به پایین:

ما معمولا ریمل را از بالا به پایین می‌زنیم؛ تا حالا تست کرده‌اید که برس ریمل را از طرفین و با ارتعاش روی مژه‌ها بزنید؟ اگر به ویدیو‌های مد هفته و یا پشت صحنه عکاسی‌های مدلینگ نگاه کرده باشید، می‌بینید که آرایشگرها ریمل را به این شکل می‌زنند تا به یک ظاهر بسیار جذاب که یادآور دهه شصت هست، برسند.

 

4-از یک برس ریمل کوچک‌تر استفاده کنید:

در کنار نوع ریمل، قلمی که از آن استفاده می‌کنید نیز مهم است. مژه‌های پایین شما از مژه‌های بالایی کوتاه‌تر است، بنابراین منطقی است که از برس ریمل کوچک‌تر استفاده کنید تا نتیجه بهتری بگیرید. زمانی که از برس کوچکتر استفاده می‌کنید، مژه شما به ریمل بیشتری آغشته می‌شود.

 

  • مدل‌های روز خط چشم

  1. چشم گربه‌ای کلاسیک

خط چشمی کلاسیک‌تر از چشم گربه‌ای وجود دارد؟ این مدل، مدلی است که همیشه مورد علاقه و فوق‌العاده است! مدلی دراماتیک، رمانتیک و همیشه روی مد است و برای هر مناسبتی، چه شب و چه روز مناسب است.

 

آرایش چشم طبیعی

 

  1. خط چشم دودی

اگر فکر استفاده از آرایش چشم اسموکی ارعاب کننده است، به جای آن از خط چشم دودی استفاده کنید. خط چشم مشکی دودی مانند پسر عموی آرایش اسموکی است و بسته به روحیه خود می توانید آن را کمی یا بیشتر پخش کنید.

 

آرایش چشم طبیعی

 

  1. خط چشم آبی

اگر نمی‌دانستید، خط چشم آبی کاملا روی مد است. توی شبکه اجتماعی و مجلات را نگاه کنید، و خواهید دید که خط چشم آبی چقدر محبوب است. یکی از بهترین راه‌های امتحان کردن این ترند، استفاده از یک خط چشم پررنگ آبی فیروزه‌ای است.

 

آرایش چشم طبیعی

 

  1. خط چشم روشن (Nude)

گاهی استفاده از یک خط چشم تقریبا بی‌رنگ می‌تواند به اندازه مشکی یا قهوه‌ای به چشم بیاید. استفاده از خط چشم Nude می‌تواند چشم شما را روشن‌تر و درشت‌تر نشان دهد، یا زیر چشمتان را کمی سایه بزنید تا باعث شود واقعا به چشم بیاید.

 

آرایش چشم طبیعی

پست های مرتبط