این روزها همه بانوان نیز در کنار آقایان مشغول کار و فعالیت هستند.  در کنار همسر بودن، مادر بودنشان و البته کارهای پر زحمت مرتبط با آن‌، بعضا شاغل هم هستند. یا حتی فعالیت‌های روزمره دیگری دارند که شاید فرصت کمتری برای رسیدگی به خودشان برایشان باقی بماند. اینجاست که داشتن یک آرایشگر آنلاین به کمک بانوان عزیز می‌آید!

چطور یک آرایشگر آنلاین داشته باشم؟

شاید به نظرتان برسد که انجام کارهای آرایشی و زیبایی به صورت آنلاین، امکان پذیر نیست. که البته درست فکر می‌کنید!

چرا که منظور از داشتن آرایشگر آنلاین این نیست که آن آرایشگر کارها را به صورت برخط و از طریق اینترنت انجام می‌دهد. بلکه انتخاب آرایشگر و در واقع همان “وقت گرفتن” از آرایشگرهای داخل سالن‌های زیبایی، به صورت آنلاین در آرایشگاه آنلاین صورت می‌گیرد.

در دنیای امروز که تمام کسب‌وکارها به سمت اینترنتی شدن می‌روند، سالن‌های زیبایی هم به این عرصه ورود کرده‌اند. که البته ویروس کرونا به نحوی به عنوان کاتالیزور به پیشرفت این کسب‌وکارها سرعت بخشیده. و در میان مردم جامعه و به طور خاص بانوان، طرفداران بیشتری پیدا کرده است.

آرایشگر آنلاین

آرایشگر آنلاین در این برهه از زمان، و با تمام مشغله‌هایی که به آن‌ها اشاره کردیم، به بانوان عزیز کمک می‌کند تا هر زمانی که می‌خواهند، خدماتی را که نیاز دارند سفارش دهند. و در منزل یا محل دلخواه خودشان، آن‌ها را دریافت کنند.

یعنی مثلا اگر خانم شاغلی فرصت رفتن به سالن زیبایی را ندارد یا ترجیح می‌دهد این کارها را در منزل خودش انجام دهد. یا فرد دیگری به هر دلیلی نمی‌خواهد یا نمی‌تواند از منزل خارج شود، به راحتی با داشتن آرایشگر در محل دلخواه خودش، کارهایش را انجام دهد.

مزایای آرایشگر آنلاین:

از مزایای دیگر آرایشگر در محل یا آرایشگاه آنلاین، این است که:

  • در این دوره و با شیوع ویروس کرونا، شما کمتر در محیط ‌های عمومی با تعداد افراد بیشتر قرار می‌گیرید.
  • برای رفتن به آرایشگاه از وسایل نقلیه عمومی استفاده نمی‌کنید.
  • در محیط امن منزل خودتان و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، زیباتر می‌شوید!

به علاوه اینکه شما هیج گونه زمان تلف شده‌ای نیز نخواهید داشت. چرا که نه رفت و آمدی انجام می‌دهید و نه مانند آرایشگاه‌ها در صف انتظار، منتظر نوبتتان می‌شوید. با داشتن یک آرایشگر آنلاین، شما همیشه نفر اول در صف هستید!

آرایشگر آنلاین

بعد از صحبت در مورد اینکه داشتن آرایشگر در منزل چگونه است و چه مزایایی دارد، قطعا این سوال در ذهن شما شکل می‌گیرد که:

حالا چطور یک آرایشگر آنلاین قابل اعتماد داشته باشم؟

قابل اعتماد از هر نظر، یعنی اطمینان داشته باشم که حرفه‌ای است و کارش را درست انجام می‌دهد.

از اینکه می‌توانم به او از این نظر اطمینان کنم که به خانه خودم راهش دهم و البته مطمئن باشم که از نظر بهداشتی و سلامت مشکلی ندارد و من یا خانواده‌ام را دچار مشکل نخواهد کرد.

بله، قطعا انتخاب یک آرایشگر آنلاین مطمئن، از هر نظر، کار ساده‌ای نیست. ولی ما یک اپلیکیشن مطمئن که دارای مجوزهای لازم بوده و متخصصانی حرفه‌ای و قابل اعتماد دارد را در این زمینه به شما معرفی می‌کنیم.

بانیکس، یک اپلیکیشن ارائه خدمات در محل دلخواه مشتری هست. که یکی از دسته‌بندی‌های اصلی خدماتش، خدمات آرایشی و زیبایی بانوان می باشد. یعنی شما تنها با یک ثبت سفارش در این اپلیکیشن، می‌توانید یک یا چند آرایشگر در محل و در زمان دلخواه خودتان داشته باشید.

خدمات آرایشی و زیبایی

کار با اپلیکیشن بانیکس برای آرایشگر آنلاین

کار با این اپلیکیشن بسیار ساده است.

شما به راحتی خدمات مورد نیاز و روز و ساعت دلخواهتان را مشخص می‌کنید.  نشانی محل مورد نظرتان را وارد می‌کنید، و تمام!

بانیار حرفه‌ای بانیکس راس ساعت مقرر به منزل شما می‌آید.

مزایای بانیکس

  • رابط کاربری آسان و بانیاران حرفه‌ای.
  • داشتن قیمت دهی شفاف.
  • ضمانت بازگشت وجه .
  • داشتن پشتیبانی همیشه در دسترس.

از مزایای تیم بانیکس به شمار می‌آیند. به علاوه اینکه بانیکس برای عزیزانی که به هر دلیل نمی‌توانند از طریق اپلیکیشن ثبت سفارش انجام دهند، ثبت سفارش تلفنی را نیز در نظر گرفته است.

با بانیکس، همیشه یک آرایشگر در محل دلخواهت داری!