میزان اهمیت دادن به ظاهر، چه از نظر پوشش و چه از نظر زیبایی و مرتب بودن چهره، در هر فردی متفاوت است. اما این امری طبیعی است که همه ما به زیبا و مرتب به نظر رسیدن، علاقه داریم. البته به غیر از علاقه خودمان در ارتباطات اجتماعی ما نیز بسیار موثر است. بخش عمده‌ای از این اتفاق با استفاده از خدمات آرایشی و زیبایی هست که میسر می‌شود. پس نیاز داریم که به طور مرتب و با فواصل زمانی مشخص خدمات زیبایی دریافت کنیم.

تمامی خدمات آرایشی و زیبایی در منزل خودتان!

اینکه ما خودمان احساس کنیم که زیبا و مرتب به نظر می‌رسیم، ممکن است به طور مستقیم در پیشرفت ما در زمینه‌های کاری و اجتماعی موثر نباشد، اما اعتماد به نفس ما را بالا می‌برد و باعث می‌شود احساس بهتری داشته باشیم. همین امر سبب عملکرد بهتر و مثبت‌تر ما خواهد بود.

خدمات آرایشی و زیبایی

چه در مورد بانوان و چه آقایان، نیاز هست برای انجام این خدمات آرایشی و زیبایی مرتب به آرایشگاه و پیرایشگاه مراجعه شود. این کار امروزه با توجه به مشغله‌ها و فعالیت‌های روزمره همه ما برایمان دشوار و وقت‌گیر است و بعضا ممکن است حتی تا مدتی طولانی فرصتی برای انجام آن نداشته باشیم.

یا اینکه پس از مدتی به یک عمل فرسایشی تبدیل شود و اینکه بخواهیم با وجود خستگی و کمبود وقت کلی از زمان خود را در مسیر رفت و آمد و در صف انتظار، منتظر رسیدن نوبتمان بگذرانیم، باعث شود که اهمیت این موضوع برای ما کم شود.

  • زیبایی و کرونا !

در کنار کمبود زمان که پیش‌تر در مورد آن صحبت کردیم، این موضوع که ما به علت شیوع ویروس کرونا نمی‌توانیم و نمی‌خواهیم که تا حد امکان برای موارد غیر ضروری از خانه خارج شویم، در انجام امور و خدمات زیبایی ما نیز بسیار تاثیرگذار بوده است.

همچنین این که بخواهیم تمامی این خدمات را خودمان در منزل انجام دهیم، خیلی منطقی به نظر نمی‌رسد چرا که انجام تک تک آن‌ها نیاز به تخصص و تجربه دارند و تنها با خواندن در فضای مجازی و تماشا کردن ویدیوهای مرتبط نمی‌توانیم آن قدری تخصص پیدا کنیم که تمامی خدمات آرایشی و زیبایی خود و اعضای خانواده‌مان را خودمان به عهده بگیریم.

در نتیجه حتما به یک متخصص و آرایشگر نیاز پیدا خواهیم کرد. که با توجه به محدودیت‌هایی که ویروس کرونا برای ما ایجاد کرده، و همچنین تعطیلی آرایشگاه‌ها و پیرایشگاه‌ها، تنها راه حل حضور متخصص در محل دلخواه خودمان (در واقع منزل ما) هست.

خب، حالا وقت آن رسیده که از راه حل‌های این موضوع صحبت کنیم. پس در ادامه مطلب همراه ما باشید.

خدمات آرایشی و زیبایی

  • چطور خدمات آرایشی و زیبایی را در منزل خودمان انجام دهیم؟!

اگر الان با خواندن مطالب بالا، شما هم فکر می‌کنید که دوست دارید تمامی خدمات آرایشی را در منزل خودتان دریافت کنید، آن هم با رعایت تمامی نکات و پروتکل‌های بهداشتی، آماده باشید که می‌خواهیم بهترین راه‌ حل را به شما بدهیم؛ بانیکس!

حتما این سوال برایتان ایجاد می‌شود که اصلا بانیکس چیست؟!

بانیکس یک سامانه آنلاین درخواست خدمات است که به صورت یک اپلیکیشن قابل دانلود و نصب است. این اپلیکیشن در حال حاضر خدمات نظافت (شامل خدمات نظافت منزل، نظافت واحد اداری و نظافت مجتمع) و خدمات مورد نظر ما، یعنی خدمات زیبایی بانوان را به کاربرانش، در محل دلخواهشان، ارائه می‌دهد.

بانیکس در راستای راحتی شما و کمک به صرفه‌‌جویی در زمان شما و ذخیره آن، تمامی خدمات زیبایی و خدمات آرایشی که در سالن‌های زیبایی ارائه می‌شوند را در محل دلخواه خودتان و در روز و ساعتی که شما مشخص می‌کنید، با بهترین کیفیت و قیمت به شما ارائه می‌دهد. یعنی می توانید آرایشگر در منزل داشته باشید و به راحتی به خدمات زیبایی خود برسید.

این سوپر اپلیکیشن همچنین به صورت وب‌اپ، یعنی بدون نیاز به دانلود و نصب برای کاربران قابل استفاده است و شما می‌توانید به سادگی وارد اپ شوید، خدمات و جزییات آن‌ها را مشاهده کنید و برای خدمت مورد نظرتان ثبت سفارش کنید.

خدمات آرایشی و زیبایی

قیمت‌ دهی شفاف و ثابت، از ویژگی‌های بارز این اپلیکیشن است که باعث می‌شود شما با آسودگی خاطر و بدون نگرانی از تغییر قیمت، از خدماتش استفاده کنید. چرا که هنگام استفاده از خدمات زیبایی در سالن‌ها، ممکن است پیش از شروع کار به شما قیمت مشخصی ندهند یا هزینه‌ای که گفته می‌شود پس از انجام خدمت تغییر کند.

اینکه شما می‌توانید هفت روز هفته و به صورت 24 ساعته ثبت سفارش انجام دهید، یکی از مزایای اصلی، ثبت سفارش آنلاین از آرایشگاه آنلاین است. و همین طور پشتیبانی بانیکس همیشه در دسترس شماست و تا زمان حصول رضایت شما در کنارتان خواهد بود.

وقتی خدمات زیبایی و آرایشی خود را داخل منزلتان دریافت می‌کنید، دیگر نیازی به قرار گرفتن در محیط‌های عمومی ندارید. همچنین شما همیشه اولین نفر در صف انتظار هستید. یعنی هیچ زمانی از شما برای اینکه نوبتتان شود، تلف نخواهد شد.

تمامی این ویژگی‌ها و مزایا در اپلیکیشن بانیکس برای راحتی شما عزیزان و خدمت‌رسانی در محل دلخواهتان در نظر گرفته شده است و همیشه آماده خدمت به شماست.

برای دانلود و نصب اپلیکیشن بانیکس می‌توانید از طریق وب سایت رسمی ما (www.mybanix.com) اقدام نمایید و در صورتی که می‌خواهید از خدمات، پروموشن‌ها و اخبار بانیکس مطلع شوید، صفحه اینستاگرام به نشانی mybanix را دنبال نمایید.